В останні місяці помітно збільшився попит на новаторські самоклеючі 3D панелі для стін, які чудово приклеюються до стін. Вони не тільки лідирують з продажу, а й надають величезне поле для дизайнерських фантазій завдяки своєму сучасному облицюванню. Вони дозволяють зробити найкращі інтер'єрні покриття 3д. Ці панелі можуть мати різноманітні текстури, а також різноманітні за кольором, що користується популярністю серед споживачів в Україні. Різноманітність відтінків, рельєфів та розмірів дає можливість обрати оптимальне рішення для втілення будь-якого стилю інтер'єру.

 

Купити самоклеючі панелі

 

Завдяки універсальності та виразності, тривимірні панелі 3Д надають інтер'єру особливу особливість, дозволяючи втілити найнезвичайніші ідеї.

Самоклеючі 3d панелі в інтер'єрі: для яких кімнат підходять, щоб зробити інтер'єрні панелі 3d

Серед безлічі варіантів обробки квартир особливо виділяються ефектні 3D-панелі декоративні. Давайте розглянемо вісім цікавих застосувань цього оригінального дизайнерського рішення в інтер'єрі:

3Д панелі в інтер'єрі кухні

На відміну від звичайної фарби, шпалер або штукатурки об'ємні поліпропіленові панелі для кухні успішно справляються з впливом миючих речовин. Більш того, вони мають дивовижну властивість зберігати свій зовнішній вигляд при підвищених температурах. Дивіться нижче як виглядають самоклеючі 3D панелі для кухні фото в інтер'єрі.

 

Купити 3Д панелі на кухню

 

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі кухні

Клікнувши на фото ви перейдете на інтер'єрну панель 3д під цеглу Срібло 700х770х5мм (017-5) SW-00000038самоклеючі 3d панелі в інтер'єрі кухні (фартух) під срібну цеглу

Клікнувши на фото ви перейдете на товар 3д панель під цеглу Срібло 700х770х5мм (017-5) SW-00000038

3д панелі в інтер'єрі вітальні помаранчеві

Клікнувши на фото ви перейдете на товар Самоклеюча 3D панель помаранчева 700х770х3мм (007-3) SW-00001363

інтер'єрне покриття 3д червоне під цеглу

Клікнувши на фото ви перейдете на товар для інтер'єру Самоклеюча 3D панель малиново-червона 700х770х5мм

3д панелі в інтер'єрі кухні білі фото

Клікнувши на фото вище ви потрапите на товар Самокління декоративна 3D панель біла кладка

панелі 3д в інтер'єрі кухні

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самокління декоративна 3D панель жовто-пісочна кладка 700x770x7мм

3Д панелі в інтер'єрі коридору (передпокій)

Стіни, що оточують його, витримують значні навантаження, особливо в прихожих. Тримерні панелі, що використовуються самоклеючі, демонструють високу стійкість до деформацій, і швидко відновлюють свою форму. Дивіться нижче як виглядають самоклеючі 3D панелі для коридору фото в інтер'єрі.

3д панелі в інтер'єрі передпокою білі

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару 3D панель самоклейка під цеглу Білий 700х770х5мм

3д панелі в інтер'єрі коридору чорні

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару 3D панель самоклейка під цеглу Чорний 700x770x5мм

3 д панелі бамбук в інтер'єрі

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самокління декоративна 3D панель бамбук капучино 700x700x8.5мм

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі срібні квадрати

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча декоративна 3D панель квадрат срібло 700x700x8мм

інтер'єрні панелі 3d павутиння для стін та стелі

Клікнувши на фотографію вище, ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча декоративна стельова стінна 3D панель павутина 700x700x10мм

3Д панелі в інтер'єрі ванної кімнати

У ванній кімнаті встановлені 3D панелі, оснащені спеціальною клейовою основою, що забезпечує надійне та довговічне кріплення до стін. Цей інноваційний метод кріплення забезпечує надійну фіксацію панелей навіть за умов підвищеної вологості, виключаючи можливість розвитку грибка та цвілі. Дивіться нижче, як виглядають самоклеючі 3D панелі для ванної фото в інтер'єрі.

самоклеючі 3d панелі в інтер'єрі ванної червоний бамбук

Клікнувши на фотографію вище, ви потрапите на сторінку товару 3D панель бамбук червоно-сірий 700x700x8.5мм

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі ванної срібна кладка

Клікнувши на фотографію вище, ви потрапите на сторінку товару 3D панель кладка срібло 770х700х7 мм

3Д панелі в інтер'єрі вітальні (зал)

Вітальня перетворюється на затишний простір завдяки різноманітності текстур, що дозволяє створити гармонію в оформленні не лише всього приміщення, але й виділити окремі ділянки для різних цілей. Дивіться нижче як виглядають самоклеючі 3D панелі для вітальні фото в інтер'єрі.

інтер'єрне покриття 3д у залі

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель срібні стрічки 700х700х5мм

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі під коричневе дерево в рулоні

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Панель стінова в рулоні 3D 700мм*20м*3мм ДЕРЕВО

3д панелі в інтер'єрі кімнати під дерево зебра

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Панель стінова в рулоні 3D 700мм*20м*3мм ДЕРЕВО ЗЕБРА

самоклеючі 3d панелі в інтер'єрі катеринославка цегла в рулоні

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Панель стінова в рулоні 3D 700мм*20м*3мм РУДА КАТЕРИНОСЛАВСЬКА ЦЕГЛА

3д панелі в інтер'єрі спальні фото

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самокління 3D панель кави з молоком кладка 700x770x5мм

3 Де панелі в інтер'єр спальні

Варіанти декору тут безмежні, особливо коли йдеться про прикрасу головної частини ліжка або простору навпроти неї. Дивіться нижче як виглядають самоклеючі 3D панелі для спальні фото в інтер'єрі.

самоклеючі 3d панелі в інтер'єрі блакитні спальні

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча декоративна 3D панель блакитна кладка 700х770х7мм

інтер'єрне покриття 3d рожеве під телевізор

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель пурпурна кладка 700х770х4мм

3д панелі в інтер'єрі спальні під цеглу каву з молоком

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель цегла кава з молоком 700x700x3мм

Три де панелі в інтер'єрі балкона

На балконі в основному використовують однотонні три де панелі під цеглу в білому кольорі. Вони дозволяють зробити імітацію кладки цегли. Дивіться нижче, як виглядають самоклеючі 3D панелі для балкона фото в інтер'єрі.

3д панелі в інтер'єрі балкона під бамбук

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча декоративна 3D панель бамбук сіро-коричнева 700x700x8.5мм

Три панелі в інтер'єрі туалету

Оскільки туалет дуже маленьке приміщення, тут можна зробити дизайн інтер'єру дуже різноманітно. Наприклад, можна використовувати лубу 3д панель, що імітує камінь. Дивіться нижче як виглядають самоклеючі 3D панелі для туалету фото в інтер'єрі.

3Д панелі в інтер'єрі дитячої кімнати

У дитячу кімнату не так багато панелей, які можна наклеїти, щоб зробити вдалий дизайн. Тут є кілька варіантів, наприклад, можна наклеїти класичні панелі під дерево або цеглу, а можна наклеїти 3д панелі з зірками для дитячої. Дивіться нижче, як виглядають самоклеючі 3D панелі для дитячої фото в інтер'єрі.

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі дитячої кімнати блакитні

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель блакитні блоки 700х600х5мм

Завдяки своїй еко-дружній природі та, як наслідок, безпеці, 3D-панелі для дизайну інтер'єру стали популярним рішенням, що застосовується навіть у приміщеннях з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами. Ефектні тривимірні облицювальні панелі можна побачити у клініках, готелях, ресторанах та барах, де важливі аспекти охорони навколишнього середовища та безпеки.

Інтер'єрне покриття 3д: ідеї для дизайну у квартирі

Декоративні тривимірні панелі у сфері будівництва та дизайну інтер'єру стають все більш затребуваним трендом. Їх застосування надає приміщенню додаткового обсягу та формує привабливі візуальні ефекти, особливо завдяки грі світла на текстурованій поверхні. Наприклад, можна пожвавити атмосферу у ванній кімнаті, використовуючи рельєфні зображення каменю. Велику універсальність мають облицювання, що імітують цеглу, що наочно демонструють фотографії приміщень із тривимірними панелями, застосованими в коридорах та на кухні. У цьому випадку досягається креативне поєднання строгих ліній та мінімалістичного стилю.

Створення захоплюючих візуальних ефектів у вітальні легко можна досягти за допомогою вишуканих ажурних композицій, які надають простору сучасної естетичності. Помірність та гармонія у класичному стилі можуть бути досягнуті з використанням виробів, що імітують текстуру бамбука. Любителі природної естетики оцінять оригінальне відділення, що емулює дерево та виражає його неповторні природні характеристики.

При ухваленні рішення про придбання об'ємних 3D-панелей на самоклейці в магазині "3д панелі", ви можете перетворити ваш житловий простір, дотримуючись актуальних стилів, таких як:

• Прованс.

• Кантрі.

• Модерн.

• Лофт.

• Хай тек.

У магазині 3Дпанелі нет юа купити 3д панелі для інтер'єру можна за ціною, яка найменша на ринку України.

Самоклеючі 3D панелі плюси використання в інтер'єрі та ремонті

Кімната прикрашена тривимірними 3д панелями фото в інтер'єрі, що наочно підкреслює вишуканий стиль та елегантність декору.

Крім бездоганного візуального впливу, об'ємні панелі мають безліч переваг:

• Дотримання екологічних стандартів.

• Довговічність та тривалий термін служби.

• Стійкість до впливу вологи та перепадів температур.

• Ефективна звуко- та теплоізоляція.

• Легкість поєднання з різними дизайнерськими рішеннями.

Ці вироби допомагають не тільки у створенні унікальних інтер'єрів, а й у приховуванні недоліків стін, стель чи перегородок. Перевага оздоблювального матеріалу полягає в його простоті монтажу, що дозволяє провести косметичний ремонт швидко та без допомоги спеціалістів. Однак варто відзначити, що достаток фактур і відтінків може утруднити вибір відповідного варіанту.

3Д панелі фото в інтер'єрі: ще кілька варіантів стилю зі смаком

3д панелі в інтер'єрі спальні зелені

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель світло-зелені хвилі 600x600x6мм

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі спальні золоті квадрати

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель золоті квадрати 700x700x6,5мм

інтер'єрні 3д панелі у спальні під срібне дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель срібне дерево 700х700х4мм

інтер'єрні 3д панелі у залі під срібне дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель срібне дерево 700х600х4мм

інтер'єрні 3д панелі у залі під рожеве дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель під рожеве дерево 700x700x4мм

інтер'єрні 3д панелі у залі під персикове дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель під персикове дерево 700x700x4мм

інтер'єрні 3д панелі у залі під бордове дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель під бордове дерево 700x700x4мм

інтер'єрні 3д панелі у вітальні під пісочне дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель пісочне дерево 700х700х4мм

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі під блакитне дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель блакитне дерево 700х700х4мм

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі вітальні колір кави

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель кави 700х700х4мм

самоклеючі 3д панелі в інтер'єрі під телевізор блакитні

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель блакитне дерево 700х700х4мм

самоклеючі 3d панелі в інтер'єрі залу під жовте дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару 3D панель жовте дерево 700х700х4мм

самоклеючі 3d панелі в інтер'єрі кухні під дерево бежевий дерево

Клікнувши на фотографію вище ви потрапите на сторінку товару Самоклеюча 3D панель бежеве дерево 700х700х4мм